Loading...
✓
In Stock
Brand New Original
📦
MOQ: 1 pcs
Low minimum order
🌍
Delivery: 3-7 days
Global shipping
💰
Best Price
Competitive quotes
Technical Specifications
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Resistance in Ohms @ 25°C | 170 |
| Resistance Tolerance | ±15% |
| B Value Tolerance | - |
| B0/50 | - |
| B25/50 | 3700K |
| B25/75 | - |
| B25/85 | - |
| B25/100 | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 60°C |
| Power - Max | 400 mW |
| Length - Lead Wire | 1.18" (30.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Package / Case | Disc 5mm |
